Pro drtivou většinu žen je svatba jeden z nejkrásnějších dní vůbec. Těší se na něj roky, možná už odmalička sní o tom, jak se jednou projdou onou uličkou v krásně bílé róbě a stanou po boku muži, který bude jej verzí pana Božského. Svatba snů je jednou věcí, ženy chtějí všechno krásné, sny se neohlížejí na to, jaké jsou finanční možnosti a kolik co stojí. Realita však často bývá jiná. Ve snaze ušetřit nebo snížit náklady uděláte svatbu podle vašich možností. Jak na ní ušetřit?

Svatební šaty

Ty nevěsty mají vysněné, mohou si je jít půjčit do půjčovny, ale tam se vyšplhají mnohdy i na několik tisícovek. Pokud chcete šaty z půjčovny a jste připraveni na investici, vyzkoušejte hned několik salónů. Jejich cenové nabídky se totiž mohou lišit i o několik tisíc a to není zrovna málo. Máte-li šikovnou kamarádku, může vám šaty spíchnout ona.

Květiny

Výzdobu si můžete celkově udělat sami, sice vás to bude stát o něco víc času, ale zase jídelní stoly, ulička a podobně budou finančně méně náročné. Co se kytice týče, vsaďte na to, jaké jsou zrovna na trhu. V létě to může být květina přírodní, někteří farmáři v okolí prodávají květiny levně. V případě šikovnosti si můžete květinu sami uvázat.