Registrační poklady od Dotykačky umožňují efektivní a přehledné podnikání. Kromě toho svému majiteli nabízejí celou řadu zajímavých výhod. Nabídku si můžete prohlédnout na webu dotykacka.cz. Zde také naleznete všechny funkce, které registrační pokladna od Dotykačky nabízí.

Proč právě registrační pokladny od Dotykačky?

Hledáte registrační poklady pro malý obchod nebo jste majitelem obchodu větších rozměrů? Správným řešením je Dotykačka. Využít můžete všechny výhody a funkce, které tato elektronická registrační pokladna nabízí. Patří mezi ně mapa stolů, happy hours, objednávkový systém, odtěžování skladů, vzdálená správa, věrnostní program a další. Díky vzdálené správě můžete kdykoli a odkudkoli nahlédnout do dění svého podniku.

  • Pokladna vhodná pro různé typy podnikání

Registrační pokladna Dotykačka je určená pro všechny živnostníky, ať už malé, střední nebo velké. Pro všechny, kdo provozují obchody, gastro zařízení, hotely. Využít ji mohou i poskytovatelé různých služeb. V případě, že si Dotykačku objednáte, získáte elektronickou pokladnu s odolným dotykovým displejem a velmi kvalitním příslušenstvím.

  • Široký výběr

V nabídce naleznete přenosné registrační pokladny. Může to být Dotykačka MOBILNÍ a UNIVERZÁLNÍ 8″ nebo třeba set UNIVERZÁLNÍ 10″ či KOMPLETNÍ.

  • Funkce pro úlevu provozu

Dotykačka nabízí funkce, které uleví vašemu podnikání. Patří mezi ně rezervační, docházkový, skladový a hotelový systém. Šikovné jsou i Vzdálená správa a analytické nástroje. Objednávkový systém podpoří příliv nových zákazníků.

Další výhody

Při problémech je vám k dispozici NONSTOP technická podpora, která je bezplatná. Instalaci pokladny zajistí technici, nebo vám bude k dispozici detailní textový návod či video. Účastnit se můžete také online webináře a školení, která vám ukážou, jaké novinky Dotykačka nabízí. Také zde získáte spoustu užitečných tipů.

Dotykačka je nejkomplexnější řešení pro jakýkoli druh podnikání. Neobejde se bez ní gastro, obchod, služba ani ubytovací zařízení.