Neustále přemýšlíte nad tím, jak ušetřit? Máme pro vás skvělou radu, jak do sebe investovat a zároveň tím ušetřit za zbytečné výdaje. Pokud ještě nemáte sjednané pojištění odpovědnosti za škodu, představíme vám několik důvodů, proč byste si ho okamžitě měli sjednat.

Ochrana pro celou rodinu

Nemáte někdy svůj den? Na co sáhnete, to se vám hroutí pod rukama? Takový den blbec zná každý z nás. A jednou za čas se nám holt nevyhne. A právě v takových dnech přichází na řadu pojištění odpovědnosti občana za škodu. To totiž kryje záda nejen vám, ale i všem členům domácnosti. A pokud jste majiteli psa, dá se do pojistné smlouvy rovněž zahrnout.

Cestujte bez starostí

Další výhodou sjednaného pojištění odpovědnosti je fakt, že platí celosvětově. Až se tedy budete příště vydávat na cestu do zahraničí, nemusíte mít obavy z toho, že v místním krámku rozbijete nedopatřením nějaké zboží. Pokud to nastane, pojišťovna vás v takových chvílích ochrání.

Můžete být v naprostém klidu

Dále ještě musíme vypíchnout fakt, že pojištění odpovědnosti se uzavírá bez spoluúčasti na škodě. A pokud si plánujete uzavřít i další pojištění a vše sjednáte u jedné pojišťovny, získáte mnohem výhodnější cenu. Například pojišťovna ERGO nabízí výhodné spojení pojištění odpovědnosti občana za škodu a rovněž pojištění domácnosti. Tím pádem budete kryti nadvakrát – a nehody způsobené v běžném životě vám už nebudou dělat vrásky.

Jsou věci, do kterých se vyplatí investovat, protože investicí současně ušetříte. A právě příkladem takového chytrého šetření je pojištění odpovědnosti. Proto neváhejte a sjednejte si ho. Nejlépe okamžitě. Postačí vám k tomu připojení k internetu nebo návštěva pobočky pojišťovny. A až příště budete mít vy nebo některý člen vaší domácnosti den blbec, nebudete se muset bát úhrady za případné způsobené škody.