Možná jste teprve začínající firma a možná jste již zaběhlou společností. Ať tak či onak, jsou reklamní předměty skvělou volbou, jak zviditelnit svou firmu.

Reklamní tašky

Na nákupy chodíme všichni. Igelitovým taškám téměř odzvonilo a všichni se vracíme zpět k látkovým nebo papírovm taškám, které se dají používat opakovaně. Výroba reklamních tašek není nijak nákladná. Navzdory tomu je to efektivní způsob reklamy.

Samolepky

Lidé si dnes na všechno lepí samolepky. Na okna v autě, notebooky, lahve na vodu, lednice, skateboardy, jízdní kola. Ostatní lidé uvidí samolepky a zeptají se na vaši značku. Vaši zákazníci pro vás v podstatě začnou inzerovat.

Trička

Kdo nenosí trička? Jistě, všichni trička nosíme. Tak proč je nevyužít k propagaci své firmy. Když lidé nosí tričko svého oblíbeného podniku, je možné, že mnoho lidí v jeho okolí o něm neslyšelo. Uvidí logo na tričku a podnik se mu dostane do podvědomí. Je velká pravděpodobnost, že ho bude chtít vyzkoušet.

Kromě triček lze potisknout bundy, mikiny, košile, ale také peněženky nebo kšiltovky.

K potisku se nejčastěji používá digitální nebo ofsetový tisk.

Elektronika

„Stáhneš mi to na flashku?“ Věta, která již v našich životech zevšedněla. Je lhostejné, zda si na USB flash disku předáváte pracovní dokumenty, hudbu či fotky – logo na flashce utkví v paměti každému.

Využijte i jiné typy elektroniky k potištění svým logem – powerbanky, sluchátka, nabíječky, svítilny a další.

Bloky a propisky

Dalo by se říci, že propisky patří mezi nejvíce využívaný způsob propagace pomocí reklamních předmětů. Rozhlédněte se doma nebo v kanceláři. Kolik tam máte propisek a kolik jich není reklamních? Převažují ty s logem a není to náhoda. I když žijeme v elektronické době, většina z nás propisky denně používá.

K propisce se vždy hodí blok nebo prezentační desky. Když je vše sladěné, působí vaše firma důvěryhodně a profesionálně.