V jaké obuvi chodíte do zaměstnání, dáváte přednost pohodlí, vzhledu nebo praktičnosti? Záleží samozřejmě na povolání, každá profese má jiné zásady pro bezpečnost práce a tím pádem se budou lišit požadavky pro obuv. Při vybírání bot do zaměstnání je třeba brát v úvahu, kolik času prací trávíme, je to opravdu podstatná část života, proto je potřeba především, aby byly boty pohodlné, prodyšné a z kvalitních materiálů.

Obuv Prestige

Česká republika se může pyšnit tím, že se zde vyrábějí jedny z nejpopulárnějších bot pro práci i volný čas, jde o obuv Prestige. Boty této značky jsou velmi známé, mnoho podniků je kupuje svým zaměstnancům, kteří si je nemohou vynachválit, jsou neuvěřitelně pohodlné, skvěle se v nich chodí a pokud se v práci neustále přesouváte z místa na místo, v botách Prestige vám vše půjde snadno. Nabízí se v mnoha provedeních, takže si vyberou i ti nejnáročnější. Vybírat je můžete v eshopu Repa cz, který se specializuje na ochranné pracovní pomůcky. Tato obuv je k dispozici i pro děti, vyberte si z mnoha zajímavých modelů, které využijete nejen pro práci, ale také pro volný čas a sport.

Co Repa.cz nabízí

Eshop nabízí ochranné pracovní pomůcky, které se dokáží postarat o vaší bezpečnost. Z obuvi můžete pořídit ještě například kvalitní pracovní holínky nebo celokožené pracovní boty REPA, které jsou vhodné do podmínek, kde běžné měkké boty nestačí a hrozí větší rizika. Z pracovních pomůcek zde najdete ochranu pro kováře, svářeče, ale i další povolání. Obzvláště kvalitní jsou nabízené kožené rukavice, které můžete vybírat v různých provedeních.