Přišel zákazník, v minulosti většina podniků usadila zákazníka u stolu a přinesla mu objednané jídlo. Dnes je to však jiné, může za to nejen změna požadavků ze strany zákazníků, ale i krize související s koronavirem. Proč riskovat otevření prostorů pro posezení, když většina lidí chce jídlo s sebou? Stále více lidí je rádo, když si může vyzvednout hotové jídlo a sníst si ho v pohodlí domova nebo kanceláře. Stejně tak stoupá popularita donášek. Základem gastronomického průmyslu je dnes nejen šikovný kuchař, ale především jednorázový obal na jídlo.

Nabídka jednorázových obalů na jídlo

Pro podniky to má kladné i záporné stránky. Výhodou je, že se nemusí mýt nádobí, jen zákazníkům dáte jídlo do boxu a vše je vyřešeno, také nemusíte neustále uklízet prostory na posezení. Nevýhodou je skutečnost, že musíte mít neustále dostatek obalů na jídlo, ale pokud spolupracujete se společností Jarico s.r.o., tak ani to není problém. Jde o českého specialistu na gastronomické obaly. Za nejnižší ceny vám v jakémkoliv množství dodá potravinářské i gastro obaly. Jednorázové obaly nejsou drahé, při nákupu většího množství kusů jde jen o drobný výdaj. Je potřeba si zajistit vhodné boxy na všechny druhy jídla, které nabízíte. Na webu společnosti Jarico.cz naleznete všechny potřebné druhy obalů, které zahrnují kulaté i hranaté plastové misky, misky PP a PET s integrovaným víkem, kelímky, kbelíky, dózy a mnoho dalšího. Vyplatí se mít spolehlivého dodavatele, který vám dodá potřebné obaly vždy rychle, v potřebném množství a za nejlepší cenu.

Ekologické obaly

V současné době je stále více trendem dbát na životní prostředí. Ačkoliv jsou velmi rozšířené plastové boxy na jídlo, můžete si zajistit také jednorázový box na jídlo vyrobený z ekologických a recyklovatelných materiálů. Obaly na jídlo nemusí být jen plastové , ale mohou být třeba i z papíru. Když si pořídíte namísto plastových boxů například boxy z cukrové třtiny nebo z begasy, bude vás hřát příjemný pocit, že zbytečně nezatěžujete životní prostředí. Navštivte nabídku na jarico.cz a zajisté si hned vyberete obaly, které budu pro vaše zákazníky nejlepší.