To, jaký používáme pokladní systém, může mít velký vliv na to, jak se nám pracuje, ale také jaký máme přehled o nejrůznějších činnostech nebo stavu zásob. Pokud zvažujete, že si pořídíte nový pokladní systém, který vám usnadní podnikání, určitě se zaměřte na pokladní systémy od Dotykačky.

Praktické funkce pro každý typ podnikání

Pokladní systémy Dotykačka zvládají tisíce účtů, položek, ale také neomezený počet uživatelů a transakcí. Najdete u nich mnoho praktických funkcí, které se vám jistě budou hodit. Kupříkladu mapu stolů, happy hours, také away nebo odtěžování ingrediencí. Ti, kteří mají větší počet skladových položek, pokladen a uživatelů, jistě uvítají vzdálenou správu a skladový systém.

Jak již funkce napovídají, pokladní systémy Dotykačka usnadňují práci a šetří čas různým druhům podnikání. Jsou ideální pro restaurace, pro obchody, kavárny, bary a jiné gastro provozovny. Vhod ale přijdou i těm, kteří provozují stánkový prodej, služby, i jako levné řešení pro malé živnostníky a řemeslníky.

Propojte pokladní systém s dalšími dle vašich potřeb

Protože firmy používají různé programy a systémy, je možné pokladní systémy Dotykačka jednoduše propojit s účetním programem, e-shopem, kamerovým či objednávkovým systém i platebním terminálem.

V případě, že byste si s čímkoli nevěděli rady, nebo se cokoli stalo, je vám k dispozici technická podpora po 24 hodin denně. Na telefonním čísle +420 221 221 331 vám pomohou kdykoli i během víkendů a svátků. Stejně tak se můžete podívat na návody zdarma, které jsou propracované a detailní. I v případě, že máte raději praktická videa, jsou vám k dispozici. V ceně licencí jsou i pravidelná školení pro zákazníky ZDARMA.

Ať už hledáte nové pokladní systémy, nebo rovnou novou pokladnu, Dotykačka vám vždy dodá kvalitní zboží a služby. Podívejte se na webové stránky Dotykacka.cz a projděte si kompletní informace k pokladním systémům i pokladnám. Najdete zde i recenze uživatelů, kteří se pro Dotykačku rozhodli před vámi.