Možná se vám také někdy stalo, že jste si chtěli něco koupit, ale chyběl vám potřebný finanční obnos. Buďto nákup oželíte, nebo si potřebné finanční prostředky půjčíte.

Na koho se obrátit ohledně půjčky?

Můžete se obrátit na rodinu, přátele a známé, to je půjčka bez doložení příjmů, nebo požádat o půjčku banku či některou z nebankovních společností.

Jestliže potřebujete peníze nutně, přátelé či rodina vám potřebný obnos nepůjčí a u banky je to proces velmi zdlouhavý, obraťte se na některou z nebankovních společností, u nichž je nebankovní půjčka samozřejmostí.

Jaké výhody nabízejí nebankovní půjčky?

Nebankovní společnosti poskytují rychlé půjčky, půjčky do výplaty, bez nutnosti doložení příjmů, bez ručitele či zástavy a jsou vhodné pro ty, kdo potřebují rychle finanční hotovost. Nebankovní společnosti poskytují půjčky Praha rychle a každému. Finanční prostředky lze získat na cokoli.

Společnost Tetička

Tato společnost patří mezi spolehlivé poskytovatele nebankovních půjček a to díky tomu, že jejím partnerem je Fair Credit, která disponuje oprávněním poskytovat nebankovní půjčky, nad její činností dohlíží Česká národní banka.

Pokud tedy potřebujete finanční prostředky, které rychle vyřeší váš problém, vyplňte online žádost na stránkách teticka.cz a přiložte kopii občanského průkazu. Potřebovat ještě budete výpis z účtu. V případě, že jej nechcete poskytnout, připravte si, coby zaměstnanec poslední dvě výplatní pásky. V případě, že spadáte do skupiny OSVČ, je potřeba doložit daňové přiznání za poslední zdaňovací období, které máte uzavřené. O půjčku mohou žádat i důchodci, zde je potřeba doložit výměr důchodu. V nouzi se ocitnou i maminky na mateřské dovolené. V případě, že patříte do této skupiny, připravte si doklad prokazující peněžitou pomoc v mateřství.