Obecně platí, že když si lidé koupí nové auto, buď za staré auto vymění, nebo ho prodají. V některých případech ale může být vaše staré auto v tak špatném stavu, že už je zcela nepoužitelné. Existuje několik ekologických způsobů, jak zlikvidovat váš starý vůz. V některých případech můžete získat i nějaké peníze pro vás. SbohemAUTO.cz se specializuje na ekologickou likvidaci vozidel. V nabídce objevíte nabídku bezplatného odtahu nepojízdného vozu, s vaší plnou mocí a doklady od vozu zajistí jeho ekologickou likvidaci, o které obdržíte doklad.

Kdy vyhledat služby SbohemAUTO.cz

Pokud na vašem voze nezůstalo nic nebo nic, co by stálo za záchranu, je ten správný čas zavolat SbohemAUTO.cz. Je možné, že svůj autovrak dostanete menší finanční obnos ve výši až 5000 CZK. Stále však budete muset vůz připravit na ekologickou likvidaci, a to demontáží pneumatik a kol, vypuštěním kapalin a vyjmutím baterie. Ekologická likvidace vozidel cena je snadno ke zjištění na bezplatné lince 800 10 12 15.

Bez ohledu na to, jak pomlácené nebo rozbité může být vaše auto, stále existuje značné množství způsobů, jak jej správně zlikvidovat. I když se může zdát jednodušší nechat ho stát na kraji silnice nebo na parkovišti, vaše planeta vám poděkuje, že jste to neudělali!

Likvidace vozidel odhlášení Praha je sice pouze vaší starostí, ovšem na webu SbohemAuto.cz objevíte veškeré potřebné informace a seznam dopravních odborů příslušných úřadů v Praze, Středočeském a Západočeském kraji.

Prodejte použitelné díly

V mnoha případech můžete na svém voze vydělat více peněz prodejem jeho kusů, které se ještě dají použít. Když prodáte vše, co můžete, můžete zbytek dát na vrakoviště. Nepokoušejte se věci zlikvidovat sami! I když se může zdát, že likvidace pneumatik je snadná, ocelové ráfky mohou představovat vážné riziko likvidace.