Pro drtivou většinu žen je svatba jeden z nejkrásnějších dní vůbec. Těší se na něj roky, možná už odmalička sní o tom, jak se jednou projdou onou uličkou v krásně bílé róbě a stanou po boku muži, který bude jej verzí pana Božského. Svatba snů je jednou věcí, ženy chtějí všechno krásné, sny se neohlížejí na to, jaké jsou finanční možnosti a kolik co stojí. Realita však často bývá jiná. Ve snaze ušetřit nebo snížit náklady uděláte svatbu podle vašich možností. Jak na ní ušetřit?

Místo obřadu

Vaše svatba má být prodchnuta romantikou? Zámek, hrad, hotely či podobná místa jsou sice nádherná, ovšem pro vaši peněženku také nákladná. Vezměte se tam, kde to bude stát minimum nebo tam, kde se vám líbí. Proč by obřad nemohl proběhnout v lese, na louce nebo na zahradě restaurace? Pronájmy zde jsou za pakatel nebo žádné.

Správné datum

Mnoho párů sní o svatbě v létě. Je velká pravděpodobnost, že bude teplo, můžete proto získat krásné fotografie na památku, kvetou květiny, lidé jsou spokojenější. Bohužel svatby v létě jsou žádané, proto bývají dražší, než v jinou roční dobu. A podobně je to také s pátky a sobotami. Nebazírujete-li přímo na konkrétním datu, můžete zkusit svatbu v neděli nebo přes týden.