Pro drtivou většinu žen je svatba jeden z nejkrásnějších dní vůbec. Těší se na něj roky, možná už odmalička sní o tom, jak se jednou projdou onou uličkou v krásně bílé róbě a stanou po boku muži, který bude jej verzí pana Božského. Svatba snů je jednou věcí, ženy chtějí všechno krásné, sny se neohlížejí na to, jaké jsou finanční možnosti a kolik co stojí. Realita však často bývá jiná. Ve snaze ušetřit nebo snížit náklady uděláte svatbu podle vašich možností. Jak na ní ušetřit?

Fotky a kamera

Na tom by se šetřit nemělo, radí spousta magazínů, ale i tak existují lidé, které focení baví. Je to jejich koníček, ve kterém se zdokonalují a svatbu by vám tak mohli nafotit za polovinu s tím, že vaše fotky použijí pro svou reklamu. Můžete dát svatebčanům do ruky jednorázové fotoaparáty, aby fotili a fotografa objednat jen na obřad a společné focení.

Muzika

Honosné svatby si zvou muzikanty, kteří hrají celou dobu k tanci a k poslechu. To však může být finančně náročné. Máte kamarády, kteří mají amatérskou, ale velmi slušnou kapelu? Pozvěte je? Nepotřebujete živou muziku, ale spíše jen tu, kterou máte rádi? Pověřte někoho, aby vám na svatbě pouštěl jednotlivé písně.