Pro drtivou většinu žen je svatba jeden z nejkrásnějších dní vůbec. Těší se na něj roky, možná už odmalička sní o tom, jak se jednou projdou onou uličkou v krásně bílé róbě a stanou po boku muži, který bude jej verzí pana Božského. Svatba snů je jednou věcí, ženy chtějí všechno krásné, sny se neohlížejí na to, jaké jsou finanční možnosti a kolik co stojí. Realita však často bývá jiná. Ve snaze ušetřit nebo snížit náklady uděláte svatbu podle vašich možností. Jak na ní ušetřit?

Jídlo a pití

To moc ořezat nejde, ale nemusíte mít hostinu v restauraci, ale třeba u kamarádů na zahradě, kde si nakoupíte a připravíte, co chcete. Svatební dort může upéct kamarádka nebo maminka, která skvěle peče. Najděte si místo, kde si můžete donést své jídlo a pití nebo jedno z toho, což vám také uspoří podstatnou část z rozpočtu.

Vlasy a make-up

Každá nevěsta chce být ve svůj svatební den krásná. A to něco stojí. Máte-li kamarádky, které jsou kosmetičky či kadeřnice nebo se tomu v soukromí věnují a umí vytvářet krásné věci, nechce se zkrášlit od nich. Případně obejděte salony, jednotlivce a porovnejte ceny.