V tuzemsku trápí lidi 2 velké problémy, velká inflace a také vysoké ceny nemovitostí. Ne každý si dnes může nákup nemovitosti dovolit. Domy jsou předražené a je velmi šokující, že si za stejnou cenu můžete koupit nemovitosti ve Španělsku, Řecku, Dubaji, Bulharsku nebo Itálii. Mnoho lidí si tedy raději koupí nemovitost v krásné zemi u moře než aby si kupovali drahý dům v Čechách. Nákup nemovitosti v turisticky atraktivní destinaci je chytré uložení peněz, které budou ochráněny před inflací a pravděpodobně vaše investice bude nabírat na hodnotě.

Nákup nemovitosti v Itálii

Není těžké se do Itálie zamilovat. Ze všech zemí má mnoho lidí k Itálii nejblíže, protože sem rádi jezdí za rekreací. Itálie není daleko, je zde vyšší životní úroveň a mnoho krás, které lze obdivovat. Pokud byste si zde chtěli koupit nemovitost, můžete k tomu využít český realitní portál https://www.italicahomes.com/cs, který se na italské nemovitosti specializuje.

Nákup nemovitostí zde není těžký, web funguje jako katalog, ve kterém si můžete jednotlivé nemovitosti procházet, najdete zde domy, byty, komerční objekty, farmy i pozemky. Záleží jen na vás, k jakému účelu nemovitost sháníte, někdo zde chce bydlet, jiní hledají dům pro rekreaci, pozemek pro postavení vlastního domu nebo objekt pro podnikání. Nemovitosti jsou zde podrobně popsané, detailně nafocené a nechybí u nich také cena. S jejich hledáním vám pomohou přehledně rozdělené kategorie, interaktivní mapka a také filtr. Chtěli byste nemovitosti v nějaké konkrétní lokalitě? Možná vás láká dům s výhledem na moře v Toskánsku (Haus mit Meerblick in der Toskana). Těch se vám zde nabízí hned celá řada. Pokochejte se nabídkou a pokud vás zajímá více informací o nákupu nemovitostí v Itálii, na webu se dozvíte vše důležité. Pokud vás nějaká nemovitost zaujme, můžete se stát jejím hrdým majitelem.