Webové stránky, vizitky, etiketa a mnoho dalšího. Pro všechny tyto produkty je důležité mít originální logo a vizuální identitu. Právě skvěle zpracovaná grafika vám může pomoci oslovit nové zákazníky. Využijte služeb profesionálů, kteří vám vytvoří návrh na míru.

Snadná poptávka

Vzhledem k tomu, že grafické studio funguje online, zadání poptávky je velmi jednoduché. Zvládnete ho z pohodlí domova a ušetříte tak čas. Celý proces začíná vyplněním dotazníku. V tom byste měli podrobně popsat své představy. Zároveň jsou analyzovány potřeby značky a cílové skupiny. Právě tyto kroky vedou k tomu, aby výsledný design byl vytvořen přesně pro váš byznys.

Kompletní návrh

Jakmile společnost zpracuje vaše požadavky, začíná tvorba loga. Návrh je poté odprezentován a jakmile ho schválíte, mohou na řadu přijít další kroky. Mezi ty patří tvorba vizitek a hlavičkového papíru. Vzniká tak vyladěná firemní identita, dle které lze navrhnout i další firemní materiály. Díky mnohaletým zkušenostem grafiků se můžete spolehnout, že najdete společnou vizi. Výsledné logo tak bude jedinečnou reprezentací firmy a stane se vaší značkou. Ovšem v případě, že by se vám logo nelíbilo, můžete si nechat vrátit peníze.

Kvalitní služby

Značnou výhodou je, že ke svému logu získáte také logomanuál a zdrojové soubory. V manuálu najdete důležité pokyny pro práci s logem včetně odkazů na všechny verze loga a zdrojová data. Návrh loga získáte do jednoho týdne, přičemž celá vizuální identita je vytvořena do dvou týdnů. Firma pro vás zajistí i tisk a výrobu materiálů, vy se tak můžete soustředit primárně na své podnikání.

Kromě grafiky jsou nabízeny také další služby jako je tvorba webu, digitální marketing, tvorba videí a řada dalšího. Získáte tak kompletní služby, díky kterým můžete svou firmu posunout na vyšší úroveň.