Evidence EET tržeb našemu státu jedině prospěla. Ať už se tento fakt týká většího obnosu financí nebo transparentnosti podnikatelského prostředí, plno Čechů není v rozporu s tím, že dostávají stvrzenky i za poměrně malé nákupy. Oproti předešlým rokům je to posun ze všech stran a panuje celkem spokojenost. Zastánců EET služeb tak přibývá, což je pozitivní zpráva.

Člověk je s tímto systémem přinucen přiznat skutečné tržby. Ač by se každému líbilo odvádět menší daně za nižší tržby, než je realita, ale jednalo by se o podvod. Stěžejní úlohou EET je tak minimalizace těchto rizik a nastavení stejných podmínek pro všechny.

EET a výběr pokladny

Obecná fakta už známe, ale jakou si vybrat pokladnu? Prodej EET pokladen je natolik pestrý, že je potřeba se v tom nejprve zorientovat. Jednoznačně však sáhněte po té, jenž vám bude vyhovovat ve všech ohledech. Na dnešním trhu se objevuje řada možností, takže výběr nemusí být až tak jednoduchý, jak by se zprvu zdálo. Rozhodující je však kvalita, která úzce koresponduje se značkou, atraktivní vzhled je navíc příjemnou záležitostí.

Spolehlivost a přesnost

Dotykové, tlačítkové, mobilní a stolní řešení EET pokladen našlo již řadu příznivců. Spolehlivé a přesné EET naleznete u pokladen LYNX, SUNMI a WINTEC. Jsou speciálně vyrobeny pro tyto účely, ale současně splňují i pohodlné užívání pro všechny uživatele. Ať spadáte do kategorie maloobchodů či velkoobchodů, u nás si jistě přijdete na své.

Dotykové pokladny nabízí kompaktní systém a bohaté využití. Záleží na tom, zda pokladnu potřebujete do stálého provozu uvnitř nebo ven. Pro interiérové vybavení je vhodnější pokladna s větším displejem a možností potřeb pro více lidí. Ideální volbou na ven je zase mobilní pokladna, kde se připojíte přes internet. Tlačítkové pokladny jsou klasikou, která neomrzí. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, vsaďte na značkové pokladny s mnoha funkcemi – eet-pokladny.cz.