Na internetu můžeme nakupovat z domova, práce, z chalupy, a tak mít dostatek času na výběr zboží, které se nám líbí i splňuje vše, co od něj očekáváme. Pokud právě teď vybíráte kuchyňskou linku ve standardní velikosti, nepotřebujete speciální řešení od truhláře, můžete kvalitní, moderní, designově povedené kuchyňské linky najít v zavedeném e-shopu Sg-nabytek.cz.

Levné kuchyňské linky

Sg-nabytek.cz nabízí levné kuchyňské linky vhodné do bytů, moderních chalup i do rodinných domů v případě, že vám vyhovuje linka o rozměrech 180 cm, 200 cm, 240 cm nebo 3 m. Třímetrová varianta kuchyňské linky je rohovou variantou, což mnozí uvítají. Jde o rohový kuchyňský set Olivia 3M, který je teď právě v akci za cenu 12 698 Kč. Kuchyňská linka je bílá s pracovní deskou v přírodním dekoru. Úchyty jsou jednoduché, klasické, celá linka je provedena způsobem, aby se dala výborně kombinovat s dalším vybavením v kuchyni nebo v kombinaci s jídelnou.

Je na vás bílá příliš fádní nebo čistá? Pak se podívejte na varianty kuchyňských linek LIMA, u nichž je korpus bílý a dvířka v dekoru dub sonoma. Pracovní deska má dekor betonu, který je dnes velmi populární. I tyto kuchyňské linky působí velmi hezky a hodí se do všech klasických moderních kuchyní.

Nakupte i jídelní stůl, židle, komody, police a jiný nábytek

Nejen kuchyňské linky nabízí tento e-shop ve výborné kvalitě za rozumné ceny. Stejně tak si můžete vybrat do kuchyně, jejíž součástí je i jídelní kout, hezký jídelní stůl a židle. Vybírat můžete jednoduché modely bez polstrování ze dřeva, celopolstrované židle, také kombinované židle, kdy část je dřevěná a část potažená látkou.

Nepřehlédněte ani výhodnou cenu dopravy, která je nižší než u konkurence. Navíc při nákupu nad 15 000 Kč je doprava zcela zdarma. Obchod má vlastní řidiče a vozy, proto vám řidič ochotně pomůže přinést zboží 20 m od možnosti zaparkování vozu.

S Sg-nabytek.cz budete jistě spokojeni. Vyzkoušejte ho a poznejte kvalitního prodejce nábytku, k němuž se budete rádi vracet.