Chybí Vám finanční prostředky na cokoli a přemýšlíte nad tím, na koho se obrátit pro sjednání výhodné půjčky? Může to být společnost BABA Tumise s.r.o., jejímž zprostředkovatelem je LEND NOW CZ.

Co společnost nabízí?

Pomůže Vám sjednat půjčku na cokoli, na občanský průkaz, bez zástavy, bez směnky a bez poplatku předem a to ve výši 50 000 – 800 000 Kč.

Zaměstnanci společnosti pracují tak, že osloví velké množství partnerů a to jak bankovních, tak i nebankovních a připraví pro Vás takovou nabídku, která bude vyhovovat Vašim požadavkům a potřebám. Vám tak šetří nejen čas, který byste věnovali zjišťování možností, ale také finanční prostředky. Pokud již nějaký finanční obnos splácíte, společnost Vám může pomoci s vyřízením konsolidace.

Další služby společnosti

Kromě sjednávání půjček se můžete na společnost obrátit i v případě, že chcete zařídit nakup nemovitosti nebo prodej nemovitosti.

Pořízení nebo prodej nemovitosti je vždy zásadní životní rozhodnutí, které je spojováno s celou řadou povinností. Mohou Vám s nimi pomoci realitní agentury a kanceláře. Svou pomoc však nabízí právě i LEND NOW CZ. V případě prodeje osloví potenciální kupce a v případě nákupu nemovitosti vytipuje nabídky, které budou odpovídat Vašim požadavkům. Vy tak budete ušetřeni hledání a prohlížení jednotlivých nabídek a inzerátů a budete se moci pečlivěji soustředit na nabídky již konkrétního rázu.

Nákup nemovitosti je dobrá investice do budoucnosti. Ceny nemovitostí rostou a pokud tedy máte finanční prostředky, nechte je zhodnocovat třeba právě nákupem nemovitosti, kterou pro Vás vytipují zaměstnanci společnosti. Pracovníci mají bohaté zkušenosti a výhodou je i jejich rychlé jednání. Prioritou pak je individuální přístup a spokojený zákazník.