Ne každý řidič má s autoservisy dobré zkušenosti. Některé servisy jsou nekvalitní, nezkušené nebo vás s cenami doslova natáhnou. Není divu, že má řada řidičů strach se na autoservisy obracet, vždy se vyplatí obrátit na špičkový autoservis, který má skvělé reference, pracují v něm zkušení mechanici a můžete se dočkat příjemného přístupu i cen. Přesně takový je Autoservis Hlučín.

Tento autoservis se pyšní moderním vybavením a na opravy zde čekat nemusíte, zajistí vám je v co nejkratším termínu, dokonce i noví řidiči si mohou dopřát rychloservis. Drobné opravy, plnění klimatizací i geometrii náprav vám zde udělají na počkání. V mnoha servisech se lidé děsí ceny za opravy, zde se vám to nestane, na základě telefonátu nebo krátké návštěvy vám bude orientační cena vždy sdělena předem, budete mít připravený podrobný rozpočet oprav. Jestliže se blíží datum, kdy je potřeba mít hotové STK, zde váš vůz na STK kompletně připraví, stejně tak i na emise.

Kompletní služby autoservisu

Autoservis nabízí kompletní služby, řadí se mezi ně i diagnostika motoru, provádí ho jak u benzinových, tak i dieselových motorů a u užitkových i osobních vozidel. Samozřejmostí jsou také kompletní opravy podvozků a také opravy motorů (včetně výměny oleje, výměny rozvodů a vodních čerpadel). Autoservis Hlučín se také postará o výměnu všech autoskel, včetně čelních skel, to vše u osobních, užitkových i nákladních vozidel. Zajistí zde také karosářské práce, které zahrnují opravy karosérií i výměny karosářských dílů. Mezi dalšími službami najdete montáže výfuků, tažných zařízení, zámků řazení a mnoho dalšího. Spolehněte se na autoservis, kde je klient vždy na prvním místě a kde se postarají, abyste vždy odcházeli spokojení. Autoservis najdete a adrese Markvartovická 1416/2, Hlučín.