Tonery, nebo náplně do tiskáren a kopírek jsou jejich nezbytnou součástí, bez kterých by tyto přístroje byly nefunkční. Nakupovat tonery můžete ve značkových servisech nebo ve specializovaných prodejnách s tímto sortimentem. Chcete-li však ušetřit finanční prostředky a přitom koupit kvalitní zboží, obraťte se na firmu TonerDepot.cz. Tento prodejce má ve své nabídce alternativní laserové tonery a inkoustové náplně, čili cartridge. Všechny nabízené produkty snesou nejpřísnější měřítka kvality, o čemž svědčí zisk certifikátů SMTC, SIRA Certification a Bureau Veritas.

Levný prodej

Velice výhodným nákupem je toner ce285a levně. Jedná se o alternativní, tedy kompatibilní laserový toner, který je dodáván v dvojbalení v černé barvě. Tento toner má kapacitu 2×2000 stran a je plně kompatibilní s tiskárnou HP. Splňuje mezinárodní standardy, je zárukou vysoké kvality tisku, který je naprosto srovnatelný s originální náplní.

Další produkt

U společnosti TonerDepot si můžete také koupit toner q2612a. Tento rovněž alternativní laserový toner je dodáván v barvě černé (black) a má kapacitu dva tisíce stran při 5% pokrytí. Alternativní laserový toner HP Q2612A je plně kompatibilní s tiskárnou HP.

Tonery pro tiskárnu HP LaserJet 1010

Společnost TonerDepot rozšířila svou nabídku o všechny originální, alternativní (kompatibilní) a prémiové tonery, náplně a příslušenství pro tiskárnu HP LaserJet 1010. U všech alternativních výrobků se můžete spolehnout na naprosto stejnou funkčnost, jako lze očekávat u originálních kazet. Firma je pojištěna a proto může garantovat odpovědnost za případnou škodu způsobenou jejími náplněmi, tonery a cartridgemi na vaší tiskárně. Budete-li hledat svůj oblíbený toner nebo náplň, můžete si hledání usnadnit a urychlit použitím filtru na pravé straně. Náplň zde můžete hledat podle barvy či typu, tedy originál, alternativa nebo prémium.