Pokud se o minerální kameny zajímáte, není pro vás žádnou novinkou, že mohou pozitivní účinky na lidské tělo i mysl. Využívání minerálních kamenů k zahánění negativní energie je prastarou činností. Je zajímavé, že i dnes lidé využívají krystaly jako pomocníky při zahánění stresu a úzkosti.

Ametyst

Ametyst je přírodním uklidňujícím prostředkem. Je to jeden z nejlepších krystalů, které můžete mít, protože pomáhá uvolňovat negativní energii, stejně jako stres a podrážděnost. Jeho krásná fialová barva se dokonale shoduje s korunní čakrou a spojuje ji s duchovním vědomím a vnitřním klidem.

Selenit

Tento krystal je tak silný, že se dokonce používá k čištění jiných krystalů. Pokud máte problémy se spánkem, selenit na nočním stolku může uklidnit vaše nervy a zmírnit vaše sny.

Tygří oko

Tygří oko, tajemný a mocný krystal široce používaný k výrobě talismanů, je známý tím, že proměňuje strach v odvahu a udržuje negativní samomluvu na uzdě. Představte si ho jako křišťálovou verzi vaší osobní roztleskávačky.

Safír

Safír je detoxikační a pročišťující. Podporuje mír a naladí vás na vaše vyšší já tím, že podporuje pohodu. Je dobré mít safír u postele, pokud trpíte nespavostí.

Lepidolit

Tento krystal má nádherný odstín fialové, stejně jako ametyst probouzí korunní čakru, která pomáhá vytvářet prostor pro vstup pozitivních sil do vaší mysli.

Černý turmalín

Černý turmalín je jako krystal, který se široce používá k ochraně, obzvláště silný proti negativní energii na pracovišti. Schovejte si kus na stůl, pomůže vám zachovat klid během schůzek a v náročných dnech. Působí téměř jako brnění, odrážející špatnou energii z vás.

E-shop magieprirody.cz je web, kde objevíte mnoho minerálních kamenů a produktů z nich. Kromě minerálů můžete vybírat z nabídky mnoha předmětů souvisejících s přírodou.