Přepravní kontejnery jsou primárně využívané k přepravě zboží na lodi. Kvůli těžkým povětrnostním vlivům jsou vyrobeny z odolných materiálů. Jako ochrana před povětrnostími vlivy či zloději nemusí přepravní kontejnery sloužit pouze pro přepravu po moři. Existuje hned několik situací, kdy vám může pronájem kontejnerů „vytrhnout trn z paty“. Na co se při výběru kontejneru zaměřit?

Design a bezpečnostní prvky

Jak vypadají přepravní kontejnery? V závislosti na konkrétní aplikaci nejsou všechny jejich interiéry tvořeny holými ocelovými nosníky. Dodavatelé přepravních kontejnerů je ve skutečnosti upravují tak, aby podporovaly řadu požadavků na přepravu, skladování, instalaci a zabezpečení.

Při pronájmu přepravního kontejneru je důležité zvážit, jak jej budete používat, a zajistit, aby byl vyroben se správnými funkcemi. Tyto doplňky sahají od uzamykacích mechanismů po dveře, police a prostory pro kancelářský nábytek a úložné prostory.

Zámky

Přepravní kontejnery k pronájmu jsou obvykle vybaveny standardním zámkem, ale jiné se dodávají s pokročilými uzamykacími mechanismy. Tyto pokročilé zámky fungují podobně jako bankovní trezor, aby je zloději nemohli jednoduše rozříznout. Tyto zámky jsou vyrobeny s vnitřním zamykacím mechanismem a lze k nim přistupovat pouze pomocí vyhrazeného klíče a jsou užitečné při zabezpečení drahých předmětů.

Regály a vybavení

Při pronájmu přepravního kontejneru zvažte, k čemu bude sloužit. Skladování na místě znamená vyžadující policové jednotky a další prostory, aby byly položky skladné a v dobrém stavu.

Podobně modulární struktura, jako je kancelářský prostor, znamená přidělení dostatečného prostoru pro nábytek a vybavení. Tyto upravené přepravní kontejnery budou také opevněny zámky odolnými proti neoprávněné manipulaci a izolací proti extrémním teplotám, plísním, poškození vodou a kondenzaci.

Pokud potřebujete kontejnery na vámi pořádanou kulturní nebo sportovní akci, nezapomeňte také na pronájem mobilních toalet a pronájem oplocení. Vše potřebné naleznete na alfacontainer.cz.