Období dovolených je primárně určeno na prázdniny, ovšem spousta lidí raději vydrží a vyrazí jindy. Mimo hlavní sezónu, tedy v době, kdy je všude ještě sluníčko, krásně teplo, moře teplé a příjemné, ale přitom není nikde okolo velký ruch turistů a hlavně, jsou zde také nízké ceny. Pokud vám to čas dovolí, určitě vyzkoušejte dovolenou mimo hlavní sezónu. Místa, kde během léta není k hnutí, jsou najednou příjemná, ne vylidněná, ale pohodová. Nikde velké a dlouhé fronty, žádná hlava na hlavě na pláži. Pokud se vám to zalíbilo, pak si jistě vyberete z široké nabídky!

Když se dovolená trochu posune

Kladete si otázku kam na dovolenou k moři? Rok co rok přemýšlíte, možná jste procestovali nádherná města a místa, viděli nespočet pláží, daleké krajiny a podobně. Chcete nyní zvolit něco jednoduššího, ale přesto místo, kde bude moře, pláže, slunce a všudypřítomná středomořská pohoda? Žáden spěch, jen odpočinek, spousta dobrého jídla, možná nějaké ty drinky. Občas si zajedete někam na výlet, prohlédnete místo, kde jste se rozhodli strávit dovolenou a hlavně si pořádně odpočinete. Kde tedy můžete strávit svou dovolenou? Jaké místo bude pro vás aktuálně to nejlepší? Odpověď může být právě Chorvatsko!

Dovolená, kterou si zamilujete

Chorvatsko je ideálním místem nejen díky tomu, že je blízko a můžete tedy vyrazit autem, ale také je to finančně dostupná destinace pro spoustu rodin a domácností. I když jde o „profláklé“ místo, stále má co nabídnout a to i těm, kteří jej vybírají jako každoroční dovolenkovou destinaci. A kde bydlet? Můžete si zajistit ubytování skrz cestovní kancelář nebo zadat ubytování chorvatsko a najít tak něco přes internet. Mnoho lidí si nachází apartmán až na místě, podle toho, jak se jim líbí vybavení, místo a také cena.