Spousta zákazníků čeká na různé výprodeje a slevové akce obchodních domů. Pro ně je to příležitost, jak ušetřit značné částky peněz, pro obchodníky zase mohou rychle obměnit sortiment svého zboží a uvolnit si tak skladové prostory pro nové zboží. Tyto akce jsou velmi oblíbené, ovšem mnohem výhodnější je nakupování přes cashback portál Tipli.

V čem spočívají výhody cashback portálu Tipli?

Na rozdíl od slevových akcí a výprodejů nemusíte při využití cashback portálu Tipli čekat na vyhlášení data, ani nikam chodit a tlačit se ve frontách s ostatními koupěchtivými zákazníky. Naopak můžete se slevou nakupovat během celého roku a navíc v pohodlí svého domova. Funguje to tak, že zaplatíte příslušnou cenu, ze které pak můžete získat zpět až 33%. Přitom můžete nakupovat ve více než 1150 obchodech, se kterými Tipli spolupracuje a jejichž důvěryhodnost má prověřenou. Tipli poskytuje zákazníkům tyto zajímavé slevy díky tomu, že všechny vybrané obchody platí Tipli za každý realizovaný nákup určitou částku a o tu se pak Tipli dělí se svými zákazníky.

Jak postupovat?

Doma si zapnete počítač a na internetu kliknete na ikonku Tipli. Nemusíte se obávat žádných poplatků ani zneužití osobních údajů, neboť garantem ochrany dat jsou společnosti Google a Facebook, se kterými Tipli spolupracuje. Po otevření portálu zvolíte jednu z nabízených variant, a to buď zůstanete věrni svému oblíbenému obchodu, nebo si budete vybírat zboží nabízené celou řadou obchodů. Výběr vám urychlí a zjednoduší uspořádání zboží do různých kategorií.

Příklady kategorií

Pro ilustraci lze uvést příklady kategorií, kterými jsou oděvy, obuv, potraviny, zahradní potřeby a celá řada dalších. Také jsou zde nabízeny služby, jako je kadeřnictví, autoopravny, cestovní kanceláře a další. Pokud vás zajímá móda a obuv, najdete v této kategorii zajímavé slevy na módu. Móda je samozřejmou součástí každého z nás, ať už je vaším koníčkem, nebo si oblečení pořizujete pouze z praktických důvodů. Každý chce nakupovat co nejvýhodněji, takže jistě uvítá seznam obchodů, kde najde oblečení podle svých představ a ještě může ušetřit ve formě cashback.