Máte na starost firmu? Je zajímavé, že se některé firmy dokáží dostat ve svém oboru velmi brzy na vrchol a jiné stagnují nebo upadají. Základem každé firmy by měl být kvalitní management, který bude firmu správně řídit a dělat dobrá rozhodnutí. Prosperita i celkový úspěch firmy se opírá především o zákazníky. Jsou s vámi vaši zákazníci spokojení nebo byste mohli své služby vylepšit? Máte přehled nad ziskem vaší firmy, nad vytížeností zaměstnanců, nad projekty, nad návštěvností vašeho webu nebo snad nad veškerou fakturací? Pokud ne, je nejvyšší čas pořídit do firmy CRM systém, který vaše podnikání změní doslova od základu.

Co CRM systém dokáže?

CRM systémy se mezi sebou liší a mezi nejpokročilejší na trhu patří AutoCRM, který je kompletně v češtině a lze ho přizpůsobit na míru vaší firmě. Nezáleží na tom, v jakém oboru podnikáte, je zde mnoho funkcí a do systému budou implementovány jen ty, o které budete mít zájem.

Můžete s ním komplexně řídit celou společnost. Má velmi přehledné rozhraní, ke kterému se připojujete online, takže k němu máte přístup odkudkoliv, aniž byste ho museli instalovat. Systém můžete používat jako plánovač a evidovat zde jednotlivé úkoly, plánovat je, přidělovat je jednotlivým kolegům a sledovat, v jakém jsou stavu. Můžete zde spravovat i vaše vlastní projekty a mít díky tomu přehled, co se s nimi děje. Zaměstnanci mohou tento systém používat také, můžete s nimi přes něj komunikovat, sledovat jejich docházku, jejich efektivitu i pracovní vytížení. Můžete odsud komunikovat s klienty, vytvářet jim nabídky, rozesílat newslettery a také faktury. Díky kompletnímu přehledu faktur budete vědět, kdo vám zaplatil, jaký je váš obrat, zisk nebo ztráty, Můžete si zde evidovat veškeré kontakty, volat klientům nebo i spravovat všechny potřebné dokumenty na jednom místě. Také odsud můžete spravovat a sledovat reklamní kampaně. Možností tohoto programu je nespočet. Už konečně nemusíte používat hromadu nástrojů, ale stačí vám jen jeden jediný, který využijete na řízení celé firmy. nemusíte kupovat zajíce v pytli, tento CRM systém si můžete zdarma vyzkoušet, stačí navštívit web AutoCRM.cz.