Zdá se vám podnikání v České republice složité? Když ho porovnáme s dobami před 10-20 lety, přibyla nám celá škála povinností. Některé podnikatele to může odradit, ale zkušení podnikatelé a manažeři velmi dobře vědí, že není tak těžké se přizpůsobit novým pravidlům a stačí mít tu správnou technologii, která vám vše usnadní a mnoho procesů udělá za vás.

Vyberte si správnou registrační pokladnu

Ať už disponujete obchodem, provozovnou, kde nabízíte služby, nebo třeba gastronomickým zařízením, součástí vašeho vybavení by měla být registrační pokladna. Toto zařízení je přizpůsobené tak, aby zabránilo úniku daní a zvýšilo příjem do státního rozpočtu. Pryč jsou doby, kdy stačilo mít staré pokladny, které neměly skoro žádné funkce. Současné pokladny disponují fiskální pamětí, dostatečně velkým zobrazovacím zařízením a tiskárnou.

Není jedno, jakou pokladnu vyberete, vyberte takovou, se kterou se snadno pracuje a obsahuje všechny potřebné funkce, jaké jen můžete potřebovat. Ideální volbou jsou registrační pokladny, které nabízí Dotykačka. Jsou určeny jak pro živnostníky, tak i pro malé a střední firmy. Nezáleží ani na oboru vašeho podnikání, jsou vhodné pro všechny obory. Mají odolný dotykový displej a také širokou škálu kvalitního příslušenství. Možná si představujete velkou pokladnu u vchodu nebo východu prodejny. Nabízí se vám také přenosné mobilní a univerzální pokladny, se kterými můžete přijít až k zákazníkovi a ten může zaplatit odkudkoliv. Možná oceníte celou řadu funkcí, které usnadní a zpřehlední vaše podnikání, jde například o rezervační systém, docházkový systém, skladový sytém, hotelový systém a mnoho dalšího. Využít můžete třeba také mapu stolů, happy hours či také možnost vzdálené správy. Nebraňte se novým technologiím, s jejich pomocí ušetříte mnoho času, získáte mnoho cenných dat a váš byznys mnohem rychleji poroste. Zjistěte více informací přímo na webu Dotykacka.cz.