Chystáte opravy či úpravy veřejné komunikace a potřebujete zajistit dopravní značení Praha? Pak se obraťte na TOPZNAK. Tento velice flexibilní kolektiv působí na trhu dlouhou dobu, díky které si získal vysokou praxi v oboru. Nabízí prodej, pronájem a montáž dopravního značení a to včetně příslušenství. Provádí, ručně i strojně, vodorovné dopravní značení. Zajistí kompletní zabezpečení dopravních uzavírek nebo výkopů malého i velkého rozsahu. Využít můžete nabídku světelné signalizace a semaforů pro kyvadlové řízení dopravy. Samozřejmostí jsou pak projekty dopravně inženýrských opatření a to včetně komunikace s příslušnými úřady a PČR. Kompletní nabídku služeb naleznete na stránkách https://www.topznak.cz.

Krátkodobý a dlouhodobý pronájem dopravního značení

Bez dopravního značení se neobejde žádná činnost a úprava spojená s veřejnými komunikacemi. To si můžete pronajmout na krátkou i dlouhou dobu právě od společnosti TOPZNAK. V nabídce naleznete veškeré druhy svislého dopravního značení, plastové směrové desky Z4, letboye Z5 a to včetně podstavce, zábrany vyrobené z plastu nebo kovu, přechodové lávky určené pro chodce, dopravní kužele v různých výškách označené reflexní barvou, světelnou signalizaci a další. Podrobnou nabídku naleznete na stránkách společnosti. Samozřejmostí je doprava a realizace, pravidelná každodenní kontrola dopravního značení a jeho údržba. Jakmile budou všechny potřebné práce hotové, společnost zajistí demontáž a odvoz.

Náležitosti potřebné pro realizaci

Především je to závazná objednávka zaslaná poštou nebo e-mailem a přesné místo realizace určené konkrétní adresou. Zaslat musíte také projektovou dokumentaci se zákresem SZD a pokud nejste majitelem komunikace, tak příslušné povolení dotčeného orgánu. Také je potřeba projekt dopravně inženýrských opatření, který je potvrzený od PČR, dopravně inženýrské rozhodnutí.