Hledáte-li spolehlivý vůz pro svoje podnikání, pak si prohlédněte web nasedniajed.cz. Naleznete zde nové dodávky, které jsou připravené k prodeji a zvolený model si můžete ihned odvést. Chcete valník s plachtou? Naleznete jej zde – https://www.nasedniajed.cz/valnik-s-plachtou. Kromě toho si můžete zakoupit další typy nástaveb nebo podvozky pro nástavby, dle vámi zadané specifikace. Celková hmotnost automobilu je do 3,5 t.

Proč právě nasedniajed.cz?

Za automobil z nabídky nemusíte platit žádné mýto, není potřeba tachograf, postačí vám řidičský průkaz skupiny B, jedná se o kvalitní české nástavby, s nadstandardní výbavou a velmi nízkými provozními náklady, které šetří vaše finanční prostředky. Vozy jsou vhodné i pro mezinárodní přepravu. Vozidla z nabídky jsou skladem, můžete si vybraný model ihned odvést.

Na webu naleznete kontaktní formulář. Po jeho vyplnění a odeslání vás bude kontaktovat obchodní zástupce, který s vámi probere podrobnosti a zodpoví vaše případné dotazy.

Pokud si nechcete nový vůz zakoupit, můžete si sjednat krátkodobý nebo dlouhodobý operativní pronájem s full service balíčkem služeb.

Tipy pro vás

Vyberte si třeba Opel Movano s valníkovou nástavbou. Vozidlo je opatřeno komfortním sedadlem pro řidiče, které se dá nastavit v šesti různých směrech. Samozřejmostí je loketní a bederní opěrka. Obdobné je to i se sedadlem spolujezdec. Klimatizace je manuální, opatřená pylovým filtrem. Součástí výbavy je i tempomat s omezovačem rychlosti, včetně palubního počítače. Nádrž na palivo má objem 105 litrů.

Do nástavby lze umístit až 8 EURO palet, nástavba na spaní PONY je opatřená nezávislým topením značky Webasto. Do výbavy nástavby patří i kotvící prvky. Jedná se o šest kotevních ok umístěných v obvodovém profilu.