Orientujete se v online prostoru? To pak určitě znáte také PrestaShop. Pokud ne, dovolte nám, abychom vám jej představili. Při vytváření a správě e-shopů se totiž jedná o nenahraditelného partnera, o kterém byste měli vědět několik věcí.

Jediný autorizovaný partner PrestaShop v Česku

PrestaShop je open sourcové řešení pro internetový obchod. V Česku a Slovensku existuje pouze jeden jeho autorizovaný partner. Ten své zaměstnance pravidelně proškoluje, aby tvořili skvělý tým a měli veškeré nezbytné znalosti z prostředí Prestashopu. Ten se totiž neustále vyvíjí a vylepšuje a spokojení zákazníci jsou důkazem toho, že tým je opravdu skvěle proškolován.

Co PrestaShop dělá?

Chcete-li si založit svůj vlastní e-shop, můžete se s jeho správou a chodem obrátit právě na PrestaShop. Ten zajistí jeho hladký rozjezd a bezchybný chod. Kdykoliv budete mít k ruce programátory a také obchodní a technickou podporu. Ať už si tedy nebudete vědět rady s čímkoliv, stačí pouze zvednout telefon.

Moderní, praktický a přehledný e-shop? Dělí vás od něj několik kliknutí

S pomocí PrestaShopu bude mít váš online obchod moderní vzhled. Zároveň bude i praktický a přehledný. Tím pádem také oblíbený u zákazníků. I přesto všechno je ale ovládání e-shopu s PrestaShopem snadné a intuitivní. Jeho obsluhu zvládne i člověk bez zkušeností s programováním. Několika kliknutími se dají změnit popisky produktů, aktuální počet zboží na skladě a také nastavit hromadné slevy a speciální akce.

Budete-li si chtít založit e-shop, pomůže vám s tím spolehlivý a výkonný nástroj, kterým PrestaShop je. S jeho pomocí vytvoříte moderní a praktický online obchod, který si vaši zákazníci zamilují. Kdykoliv budete potřebovat jakoukoliv pomoc, technická a obchodní podpora je neustále na telefonu. Proč to dělat složitě, když to jde dělat výhodně a jednoduše?